New York Comic Con geçtiğimiz gün başladı ve başlar başlamaz da özellikle çizgi roman dünyasında bir sürü yeni haber patlattı. DC ve Marvel’ın büyük eventlerine yaptığı paneller yeni hikayelerin de müjdecisi oldu. Onlardan biri de Flash War.

IMG_20171007_095423

2018’de nihayet DC evreninin en büyük Scarlet Speedster ünvanına kimin layık olduğunu öğreneceğiz: Barry Allen veya Wally West!

Dc Comics’in “Metal ve Kahramanların Yeni Çağı” panelinde yeni hikaye Flash War duyuruldu. Halihazırda Flash yazarı Josh Williamson hikayeyi yazarken, çizimler Christian Duce’dan kapaklar da Howard Porter’dan gelecek. Hikaye 31 Ocak’da Flash Annual #1 ile piyasaya çıkacak ve 46. sayıya kadar devam edecek.

IMG_20171007_095438

Hikâyenin öncülüğü yapan Williamson “Görelim bakalım en iyi Flash kim olacak?”dedi. “Metal’den çıkacak sonuçlardan biri bu… Flash War bizler için gelecek.” diyen Williamson, 46. sayıya geldiğimizde hayranların birkez ve kesin olarak kimin kırmızı ve altın renkler ile Thé Flash adını hakettiğini artık bileceğini söyledi.

Görünen o ki “en hızlısı” veya “en iyisi” gibi sorulardan çok “En Flash” sorusunun yanıtını alacağız. Ki zaten Barry’in en hızlı olduğunu ama Wally’nin de yıllar geçtikçe hızının arttığını şu zamana kadar okuduğumuz hikayelerden biliyoruz. Bu yüzden belli ki bu sefer bu kısma bakmayacağız, en azından asıl temamız bu olmayacak.

Bu kadar uzun bir hikayede tahminimiz geçmişlerini içeren bir rekabet olacağı yönünde. Bu iyi niyetli bir rekabet mi olur yoksa Metal’den gelen kötü kanların çözülmesi gibi mi olur artık onu sayı çıktığında hepimiz okuyup göreceğiz.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s