20 sularında ambargo kalktı ve ilk izlenimler gelmeye başladı. Biz de sıcak sıcak sizlere yetiştirelim dedik. 

“Justice League, beklediğiniz takım çalışmasına sahip. Başından sonuna kadar çok eğlendim. DC Evreni mitolojisinin genişlemesi sizi delirtecek.”

“Justice League olmuş. Kötü adam (Steppenwolf) iyi değil ancak kahramanlar harika, eğlenceli ve etkili bir takım çalışması var. Filmi sevmedim ancak beni gelecek için umutlandıracak parçalar mevcut.”

“Justice League beklediğimden daha iyi bir film çıktı ama evden koşup gidilecek kadar değil. Ekip arasındaki uyum çok eğlenceliydi. Film DC Sinematik Evreni’nin umutlu bir geleceğe gittiğinin mesajlarını veriyor. The Flash ve Aquaman filmin yıldızları. Cyborg ve Villain ise filmin zayıf halkaları.”

“Justice League, BvS ve Suicide Squad’dan daha iyi. Bir çok aydınlık sahneye bayıldım ve bence DC Sinematik Evreni’nin en iyi aksiyon sekanslarından birine sahip ve tabii ki Wonder Woman filmin yıldızı.”

“Justice League harika bir film değil. Hikayenin kusurları ve basit bir CGI villan’ı var. Ama daha önemlisi kahramanları doğru ele alıyor. Ekibin her üyesi fantastik ve favori seçmek zor. Başından sonuna kadar eğlenceli bir film.”

“Justice League, favori DCEU filmim. Kahramanları çok seviyorsunuz ve onları tekrar bir arada görmek istiyorsunuz. Kötü olan taraf ise film çok aceleye geliyor ana hikaye ve villain oldukça soyutlanmış ve unutuluyor.”

“Justice League eğlenceli, karakterde başarılı inişli çıkışlı bir film ama öykü anlatımı başarısız. Aktörler tarafından kurtarılan, komik, umut dolu ve kusurları olan bir film.”

Beni biraz endişelendirdi açıkcası. CGI ve villain konusunda korktuğum olacak gibi. Ama kendimiz görmeden yelkenleri indirmeyelim. Justice League 17 Kasım’da.

İlk izlenimler geldikçe yazı güncellenecektir.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s