19 Temmuz Perşembe

Image Comics: Rob Guillory (TSİ: 20:00 – 20:45)

DC Koleksiyon (TSİ: 20:00)

Editör Ekipleri / M. T. Anderson & Eugene Yelchin (The Assassination of Brangwain Spurge), P. C. Cast & Kristin Cast (Lost and The Dysasters), Dana Fredsti & David Fitzgerald (Time Shards), Jenni Holmand & Matt Holm (Babymouse series, Sunny Side Up) ve Jim Pascoe & Heidi Arnhold (Cottons) (TSİ: 20:00 – 21:00)

Özel Çizim Paneli (TSİ: 20:30 – 23:00)

‘For Better or For Worse’ Yaratıcısı Lynn Johnston (TSİ: 21:00)

Dark Horse: Hellboy ve Stranger Things İmza Etkinliği (TSİ: 21:00 – 04:45)

Wakanda’nın Ötesinde (TSİ: 21:00)

Image Comics: Doug TenNapel ve Joshua Williamson (TSİ: 21:00 – 21:45)

Farklılık ve Çizgi Roman (TSİ: 21:00)

Çizgi Romanlar İle Büyümek (TSİ: 21:00)

DC Comics Yayıncılar ile Tanışıyor (TSİ: 21:30)

Star Wars: Clone Wars’ın 10. Yıldönümü (TSİ: 21:45)

Özel Çizimler, Çizgi Romanlar, Kostümler (TSİ: 22:00)

Marvel’ın Yöntemi İle Çizgi Roman Yapmak (TSİ: 22:00 – 23:00)

Doug Wagner ve Sean Mackiewicz (TSİ: 22:00 – 22:45)

DC ComicsJim Lee (TSİ: 22:45)

Marvel Oyun Paneli / Spider-Man, Contest of Champions, Battle Lines, Strike Force, Powers United (TSİ: 23:00 – 00:00)

Image Comics: Cat Staggs, Grace Ellis, Melissa Hutchison ve Dave Fennoy (TSİ: 23:00 – 23:45)

DC Comics / Geoff Johns (TSİ: 00:00)

Image Comics: Sina Grace ve Steve Orlando (TSİ: 00:00 – 00:45)

Artgerm Lau İle Çizim (TSİ: 00:30)

Image Comics: Marco Finnegan ve Rival Games (TSİ: 01:00)

Star Wars, Wonder Woman / E. K. Johnston (TSİ: 01:00)

Marvel Rising (TSİ: 01:15 – 02:15)

Image Comics: Erika Schultz, Amy Chu, Aaron Campbell, Rafael Albuquerque, Matt Hawkins, Brian Haberlin ve David Walker (TSİ: 02:00 – 02:45)

Supergirl 1984: WB Arşivleri Blu-Ray (TSİ: 02:30)

DC Comics Sanat Akademisi (TSİ: 03:00)

Marvel Stüdyoları: İlk 10 Yıl (TSİ: 03:00)

Manga Yayıncıları (TSİ: 03:00)

Grafik Çizgi Romanlar: Konsept Kısmından Yaratılış Sürecine (TSİ: 03:00)

Sandman: House of Whispers (TSİ: 03:00)

Nasıl Jim Lee Gibi Çizilir? (TSİ: 03:30)

Iron Fist (TSİ: 04:00 – 05:00)

Marvel ve DC’nin Baş Kahramanlarını Yazmak (TSİ: 04:00)

Çizgi Romanların Renkleri İçerisindeki Kadınlar (TSİ: 05:00)

Karanlık Tarafta Olan Kadın Yazar ve Çizerler (TSİ: 05:00)

Len Wein’in Anısına (TSİ: 06:30)

20 Temmuz Cuma

Young Justice: Outsiders (TSİ: 20:00 – 21:00)

Image ComicsJeff Lemire, Aaron Campbell ve Pornsak Pichetshote (TSİ: 20:00)

Çizgi Roman Editöryal Kadro / Joe Illidge, Barbara Randall, Matt Hawkins, Jasmine Amiri, Shannon Eric Denton ve Vince Hernandez (TSİ: 21:00)

Dark Horse Manga’nın 30. Yıldönümü (TSİ: 21:00)

Image Comics: Kickliy, Sean Lewis ve Donny Cates (TSİ: 21:00)

Fear The Walking Dead (TSİ: 21:15)

DC Nation / Dan DiDio, Tom King, Joshua Williamson,  Jimmy Palmiotti, Amanda Conner ve Mark Russell. (TSİ: 21:15)

Image Comics: Korkuya İnanıyoruz  (TSİ: 22:00)

Image Comics: Tomm Coker, Justin Greenwood ve Landry Walker (TSİ: 22:00)

Teen Titans: GO! (TSİ: 22:00)

The Walking Dead (TSİ: 22:15)

Çizgi Romanlarda Aktivizm Tarihi (TSİ: 23:00)

Image Comics: Dean Haspiel, Jason Howard (TSİ: 23:00)

DC Super Hero Girls (TSİ: 22:30 – 23:30)

Marvel Comics: Spider-Man (TSİ: 22:30 – 23:30)

DC Comics: Sayfadan Ekrana (TSİ: 23:45)

Image Comics: Rick Remender ve Dan Panosian (TSİ: 00:00)

LEGO DC Super-Villains (TSİ: 00:15)

Batman Ailesi (TSİ: 01:00)

Image Comics: Mirka Andolfo, John Layman ve Jeremy Haun (TSİ: 01:00)

Image Comics: Robert Kirkman (TSİ: 02:00)

Superman’den Önce DC Comics (TSİ: 02:00)

LGBTQ Grafik Çizgi Romanları (TSİ: 02:00)

DC Comics: Justice League (TSİ: 02:15)

Genç Okuyucular İçin DC Comics (TSİ: 03:00)

Cloak & Dagger (TSİ: 03:45 – 04:45)

DC Comics Vertigo (TSİ: 04:00)

Batman’in Beyni İle Bir Akşam (TSİ: 04:30)

Spider-Man: Into The Spider-Verse (TSİ: 04:15 – 05:15)

Venom (TSİ: 04:15 – 05:15)

The Death of Superman (TSİ: 05:00)

Preacher (TSİ: 05:30)

21 Temmuz Cumartesi

Warner Bros (TSİ: 20:30)

Image Comics: Robert Kirkman (TSİ: 21:00)

DC World’s Finest (TSİ: 21:15)

Jack Kirby’nin Çalışmaları (TSİ: 21:30)

Krypton (TSİ: 22:00 – 23:00)

Image Comics: Doug Wagner (TSİ: 22:00)

Agent Carter: Biz Onun Değerini Biliyoruz (TSİ: 22:00)

Aspen Comics’in 15. Yıldönümü (TSİ: 22:00)

DC New Age of Heroes (TSİ: 22:30)

IDW (TSİ: 23:00)

Image Comics: Marjorie Liu ve Daniel Warren Johnson (TSİ: 23:00)

Marvel Comics: Bir Sonraki Büyük Olay (TSİ: 23:45 – 00:45)

Deadly Class (TSİ: 00:15)

The Gifted (TSİ: 00:30 – 01:15)

Marvel Comics: Editör ve Şef Kadrosu ile Tanışma (TSİ: 01:00 – 02:00)

Emil Ferris (My Favorite Thing Is Monsters) / (TSİ: 01:00)

DC Peter J. Tomasi (TSİ: 01:00)

Batman: Animasyon Serisi Blu-ray (TSİ: 02:15)

DC Tom King (TSİ: 03:30)

Judge Dredd (TSİ: 04:30)

Kevin Smith (TSİ: 04:45)

Deadpool 2 Özel Gösterim (TSİ: 08:00 – 10:00)

22 Temmuz Pazar

Agents of S.H.I.E.L.D İmza Etkinliği (TSİ: 22:30)

Marvel Comics: True Believers (TSİ: 20:00 – 21:00)

Herkes İçin DC (TSİ: 20:00)

Dark Horse: Emily The Strange (TSİ: 20:00)

Marvel Comics: X-Men (TSİ: 21:15)

DC Super Hero Girls Dünya Prömiyeri (TSİ: 22:15)

Marvel Comics: X-Men (TSİ: 22:15 – 23: 15)

Marvel’ın Kadınları (TSİ: 22:30)

Dark Horse / Andy Fish (TSİ: 23:00)

Marvel Animasyon (TSİ: 23:30)

LEGO Aquaman: Rage of Atlantis Dünya Prömiyeri (TSİ: 23:45)

Legion (TSİ: 00:15 – 01:15)

X-Men: Animasyon Serisi’nin 25. Yıldönümü (TSİ: 01:00)

Jack Kirby Black Panther’inin Orijini (TSİ: 02:00)

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s