Öğle saatlerinde Hollywood Reporter‘ın Warner Bros içerisindeki kaynaklarından aldığı bilgiler doğrultusunda hazırladığı bir makale vardı bildiğiniz gibi. Haberin konusu ise Henry Cavill’in DC Sinematik Evreni içerisindeki Superman rolünden ayrılmasıydı. Devamında, başta The Wrap olmak üzere dünyanın önde gelen medya kuruluşları Cavill’in çok sevdiği Superman’e veda ettiğini yazdı. Daha sonra, bilgi kirliliğinin getirdiği bir kaos başladı. Peki, bugün ne oldu?

IMG_20180324_034313.jpg

İlk olarak yukarıda bahsettiğim haber düştü. Haberde ise Warner Bros’un herhangi bir Superman devam filmi yerine Supergirl filmine ağırlık vereceğini, Henry Cavill’ın pelerini asacağını ve Warner Bros’un evreni sıfırlamak istediği söylentilerini yazdı. Yaklaşık 2 saat sonra Cavill’in menajeri Dany Garcia bir açıklama yaptı:

”Sakin olun, pelerin hala onu dolabında ve Warner Bros, DC Evreni içerisindeki ortağımız olmaya devam ediyor. Bugün bir açıklama bekliyoruz.”

Bu açıklamadan bir süre sonra Warner Bros’tan kısa ve tatmin duygusundan çok uzak bir beyan geldi:

”Gelecek herhangi bir Superman filmi ile ilgili bir karara varılmazken, Henry Cavill ile her zaman büyük bir sevgi ve saygı ilişkisi içerisinde olduk ve bu asla değişmeyecek.”

Bu açıklamalardan anladığımız, Henry Cavill resmi olarak pelerini asmasa bile uzun bir süre kendi filmine kavuşamayacak. Geleceği söylenen filmlerde ise Superman yan karakter olarak kullanılır mı, orası da başka bir soru işareti.

Son olarak, başta Warner Bros’un beyaz yakalıları olmak üzere karizmatik pozlar çekerek kendisini kaliteli bir sinemacı sanan Zack Snyder, hikayelerin başı ile sonunu bir araya getiremeyen David Goyer ve daha nice ismi tebrik ediyorum. Yarattığınız muhteşem (!) evrenin tadını çıkarın.

 

 

 

 

 

 

1 Yorum »

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s