An itibariyle 12 Aralık’ta vizyona girecek olan Sony’s Spider-Man: Into the Spider-Verse animasyon filminin basın ambargosu kalktı ve aşırı olumlu görüşler barındıran ilk yorumlar geldi. Sony aynı zamanda başta Spider-Gwen, Spider-Woman ve Silk olmak üzere birçok animasyon filmi üzerinde çalışmalara başladı. Evren genişliyor!

”Spider-Man: Into the Spider-Verse şahane. Fantastik bir senaryo var ve hikaye çizgi romanların hayat bulmuş hali gibi. Eğer Spider-Man veya çizgi roman hayranıysanız, aşık olacaksınız. Film aynı zamanda en iyi film sonrası sahnelerinden bir tanesine sahip.”

”Spider-Man: Into The Spider-Verse, yılın en iyi süper kahraman filmlerinden, Marvel’ın en iyi filmlerinden ve yılın en iyi filmlerinden bir tanesi.” 

”Spider-Man: Into The Spider-Verse’ün duygusu, komedisi ve akıl almaz animasyonları var ama hepsinden öte, Miles Morales’in hikayesinin hakkını veriyor. Kolaylıkla, en iyi süper kahraman filmlerinden bir tanesi.” 

”Spider-Man: Into The Spider-Verse, sadece en iyi animasyon filmlerinden ve yılın en iyi çizgi roman filmlerinden değil, bu yılın en iyi filmlerinden bir tanesi. Başka bir filmin, büyük ekranda çizgi romanı bu kadar iyi hayata geçirebileceğini sanmıyorum.” 

”Spider-Man: Into The Spider-Verse, sadece çok iyi bir Spider-Man filmi değil, bence aynı zamanda en iyi Spider-Man filmi. Kahraman olmayı unutmuş bir adamdan kahraman olmayı öğrenen bir çocuğun yaratıcı ve görsel olarak çarpıcı macerası.”

1 Yorum »

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s