Carol Danvers’ın köken hikayesinin yanı sıra, Marvel Sinematik Evreni’nin geleceğini de yakından etkileyecek Captain Marvel’ın ilk basın yorumları geldi. 8 Mart 2019’da vizyona girecek filmin başrollerini  Brie Larson,  Jude Law ve Samuel L. Jackson paylaşıyor.

”Captain Marvel, pazarlama sürecinden beklediğim kadar değil. Her şeyin dahil olduğu kozmik bir uzay filmi. Ayrıca, beklediğimden çok daha garip. Ben Mendelsohn ise Talos rolüyle harika.” 

”Captain Marvel, diğer Marvel yapımlarına oranla 90’ların bilim-kurgu havasına ve tonuna sahip. Retro & ilginç, gizemli ve şapşal. Şaşırtıcı yerlerde eğlenceli ve doğru yerlerde etkileyici. Eğlenceli halini koruyor çünkü sürekli değişiyor. Doğru şeyler yapılmış.”

”Captain Marvel, karışık bir çanta gibi. Filmin ilk yarısı yavaş ve sönük. İkinci yarı ise daha iyi. Yönetmen, Marvel formülünden kaçamamış gibi hissettiriyor. Mendelsohn öne çıkıyor. Görsel efektler ise fragmanlardan çok daha iyi.”

”Captain Marvel, Marvel Sinematik Evreni’ne bir hoş geldiniz eki. Film, güzel sahneler ile birlikte çok iyi. Ben Mendelsohn neredeyse bütün sahneleri çalıyor, Brie Larson ise gerçekten rolü içerisinde parlıyor.”

”Captain Marvel, iyi bir köken hikayesi. Brie’nin Samuel L. Jackson ile kankalık kimyası çok eğlenceli ve onun Lashana Lynch ile olan ilişkisi bunun kalbi. Ben Mendelsohn ve kedi ikilisi rolleri çalıyor.”

”Marvel Sinematik Evreni’nin geleceği, karışıma Captain Marvel’ı ekleyerek daha da parlaklaşıyor. Brie Larson’ın rolündeki rahatlığa, güce ve enerjiye düştüm. Aynı sözler Lashana Lynch için de geçerli. Ben Mendelsohn ise Talos rolünde çok kaliteli bir seçim.”

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s