Herkese merhaba,

2019’da daha sık, kaliteli ve yeni içerikler ile karşınızda olacağız. Peki bu içerikler neler olacak? 

Zaman ve Ekonomi

Günümüzün en önemli 2 unsuru; zaman ve finans. Yaşamın her alanında artan tempo, bizleri aynı anda birçok şey ile uğraşmaya itiyor. Kimi zaman iş yorgunluğu üzerine sinemada film izlemek istiyoruz, kimi zaman ise ders aralarında çizgi roman okumak. Eğer bu aktiviteler sırasında harcadığımız zaman ve paranın karşılığını alamazsak değerli vaktimiz boşa geçmiş, harcadığımız para karşılığını bulamamış oluyor ve günün sonunda buruk bir şekilde ertesi günü bekliyoruz.

Burada ise bizim içeriklerimiz devreye giriyor. Okuyucularımıza bilgi aşılayacak içeriklerin yanı sıra, sizlerin vaktini ve cebini koruyacak sözlü ve yazılı içerikler sıklaşacak.

İngilizce İçerik

Geride bıraktığımız 3 sene içerisinde ürettiğimiz çizgi roman içeriklerine gösterdiğiniz ilgi için minnettar olmakla birlikte, içerik başına hedeflediğimiz okunma sayılarına ulaşamadığımızı üzülerek belirtiyoruz.

2019’un Sonbahar aylarına doğru hedef kitlesini genişletmek ve dünyaya açılmak amacıyla İngilizce içeriklerin sayısı belirgin bir şekilde artacak. İstenilen okunma sayılarına ulaşılması durumunda ise, Türkçe içerikler ikinci plana atılabilir.

Twitch & Youtube

Temmuz 2019 ile birlikte Twitch’te canlı yayınlarımız başlayacak. Gelişmeler, tartışma, inceleme ve daha birçok başlık ile haftalık olarak karşınızda olacağız. Keza Youtube tarafında da podcast, derleme, bilgi ve oyun içerikleri yayında olacak.

Yaklaşık 2 senedir Mylos Yayın Grubu ve Episode Dergi ile olan birlikteliğimiz daha geniş, kaliteli ve sık bir şekilde devam edecek. Özel içerikler ve daha fazlası için takipte kalmayı unutmayın.

Bu inanılmaz eserler ve evrenler hakkında içerik üretme aşkımız ve çabamız hiçbir zaman sona ermeyecek. 2019 ve ötesinde karşınıza çıkmak için sabırsızlanıyoruz.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s