Son yıllarda DC Comics’in Batman ile birlikte en popüler karakteri haline gelen Harley Quinn, hikayelerde önemli konumlarda yer almaya başladı. Son olarak Heroes In Crisis’te Poison Ivy ile birlikte dikkat çeken karaktere DC Comics, yaklaşık 10 gün önce duyurduğu Joker/Harley serisinden hemen sonra 2 yeni başlık daha verdi.

Harley Quinn & Poison Ivy

Heroes In Crisis’te ikilinin yaşadıklarına odaklanacak seriyi Jody Houser yazacak, Adriana Melo çizecek. 6 sayıdan oluşacak serinin ilk sayısı Eylül 2019‘da yayınlanacak ve ‘Year of the Villain’ başlığı ile bağlantılı olacak.

Harley Quinn and Poison Ivy #1 – Elena Casagrande

Harleen 

DC Comics’in yetişkinlere hitap edecek eserler üretmek için oluşturduğu Black Label markası altında yayınlanacak 3 sayılık seriyi Stjepan Šejic yazıp çizecek. Hikaye, Dr. Harleen Quinzel’in hastalarını tedavi ediş sürecine ve karakterin dramatik kökenine odaklanacak. İlk sayı 25 Eylül 2019‘da çıkış yapacak.

”Harleen, iyi niyetli, hastasına aşık olan bir doktorun öyküsü. İyi niyetlerle döşenmiş cehenneme giden yolun ve onun ruhuna mal olan gülümsemenin hikayesi. Her şeyden çok, iyi insanların çöküşüyle ilgili bir hikaye. Aşık olmak, gözden düşmek ve dağılmak.”

DC Comics

Kaynak: Newsarama

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s