Ağustos ayında sevimli kediler, gotik diyarlarda baltayla koşturan baba & oğul ve çeşitli soruların cevabını arayan bir genç ile yaz aylarına veda etmeye hazır mısınız?

Strayed

Çok uzak bir gelecekte, askeri sanayi örgütü dünyanın kontrolünü eline geçirerek uzaylı dünyaları yok eder. Dünyanın tek umudu ise akla gelen son ikili, üstün güçlere sahip Lou adında bir kedi ve sahibi Kiara‘dır. Genç yazar Carlos Giffoni‘nin yazacağı, usta çizer Juan Doe‘nin ise şekillendireceği hikayede bütün evrenin mutluluğu için bu ikili dokuz canı da kullanacak. İlk sayı 14 Ağustos’ta.

Mountainhead

Amerika’yı baştan sona dolaşan Noah ve babası Abraham, hükümetin peşlerine taktığı büyülü yaratıklardan kurtulmaya çalışırken yollarına çıkan fırsatları da kovalamaktadır. 21 Ağustos‘ta başlayacak seriyi Sink yazarı John Lees kaleme alacak, Ryan Lee çizecek.

Van Helsing vs. Dracula’s Daughter

Karizmatik vampir avcısı Liesel Van Helsing, geri dönüyor! Dracula’nın kızından tutun, sayısız gotik karakterin yer alacağı hikayenin yazarı çok sevilen isim Raven Gregory, çizeri Allan Otero. İlk sayı 21 Ağustos‘ta.

Batman & Superman

Joshua Williamson‘ın yazacağı, Secret Warriors’tan tanıdığımız David Marquez‘in çizeceği seride Batman ve Superman, Scott Snyder tarafından yaratılan Batman Who Laughs ile Secret Six‘e karşı duracak ve birbirlerini -klasik olarak- keşfedecekler. Aylık olarak yayınlanacak seri 28 Ağustos‘ta başlayacak.

Jeremiah GN

Kendisini, toplumun beklentilerini ve hayatı keşfetmeye çalışan bir gencin hikayesini anlatacak olan Jeremiah; inanç, cinsellik ve ergenlik hakkındaki sorulara yanıt ararken, fiziki ve açıklanmayan arasındaki çatışmayı irdeleyecek. 160 sayfadan oluşacak eser Cathy G. Johnson tarafından yazılıp çizilecek ve 28 Ağustos‘ta yayınlanacak.

Cathy G Johnson

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s