76. Venedik Film Festivali’nde ilk gösterimi gerçekleşen Joker için ilk yorumlar geldi. 8 dakika boyunca ayakta alkışlanan film, övgü dolu yorumlar aldı. Film 5 Ekim 2019’da vizyona girecek.

”Joker, Martin Scorsese’in King of Comedy filmine yazılan cesur ve yürekli bir aşk mektubu. DC Comics’in en ikonik kötü karakterine mercek tutuyor. Karanlık, rahatsız edici, vahşi, üzücü ve suistimal edilmiş bir adamın ruhen ölene kadar yaşamaya başlayamaması hakkında bir hikaye. Joaquin Phoenix çok ama çok iyi.”

”Artık Joker’den öncesi ve sonrası olacak. Dünyanın bu filme hazır olup olmadığını bilmiyorum. Mükemmel, cesur ve hiç çekinmiyor. Bu filmin gerçek olduğuna inanamıyorum. Ama gerçek ve geliyor.”

”Joker, çok etkili, rahatsız edici ve aynı oranda değerli ve trajik bir film.”

”Joker’i izledim ve daha önceki hiçbir şeye benzemiyor. Film karanlık, gergin ve rahatlatıcı. Çılgın bir başyapıt. Film, bir çizgi roman uyarlaması olmanın çok ötesinde ve bir karakter gibi davranarak seyirciyi vahşi yollar ile rahatsız ediyor.”

”Joker insanları çok şaşırtacak. Popüler kültürün en ünlü kötü karakteri hakkında karanlık, ters köşeli ve vahşi bir köken hikayesi. Joaquin Phoenix, muhteşem kariyerine bir ikonik performans daha ekledi.”

”Joker büyüleyici, karanlık, riskli, vahşi ve izleyicisini üzerine kafa yormaya itecek güzel bir film.”

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s