Ekim ayında Dead Eyes ile 90’ların noir ve tehlikeli şehirlerine, Killer Smile ile Joker’in iç korkutucu dünyasına giriş yapacağız.

Dead Eyes

Hayatının aşkının kaçırılması üzerine emeklilikten geri dönen Dead Eyes lakaplı efsanevi gangster, 90’ların tehlikeli şehri Boston’da sevgilisini mafyanın elinden kurtarmaya ve intikamını almaya çalışacak. Karanlık şehrin dar sokaklarında geçecek seriyi Analog ve Deadpool yazarı Gerry Duggan kaleme alacak, usta sanatçı John McCrea ise çizecek. İlk sayı 2 Ekim‘de.

Black Terror

2 Ekim‘de başlayacak Black Terror, suçla olan savaşına geri dönmek isteyen eczacı Bob Benton’ın depresif ve trajik hayatını anlatacak. Eserin yazarlığını Moon Knight yazarı Max Bemis, çizerliğini genç sanatçı Matt Gaudio yapacak.

Batman’s Grave

Uzun yıllar sonra tekrar bir araya gelecek Transmetropolitan yazarı Warren Ellis ile Batman çizeri Bryan Hitch, 12 sayılık Batman’s Grave serisini kaleme alacak. 9 Ekim‘de başlayacak hikaye, Batman’in dedektiflik tarafına odaklanacak.

Doctor Doom

Yazar Christopher Cantwell ile çizer Salvador Larroca‘nın kaleme alacağı Doctor Doom, yapay zeka kara deliğin tehlikelerine karşı mücadele verdiği sırada gerçekleşen saldırı sonucunda baş şüpheli haline gelen Von Doom’un iç dünyasını ve adını ‘temize’ çıkarma çabasını anlatacak. Aylık olarak yayınlanacak serinin ilk sayısı 9 Ekim‘de çıkış yapacak.

X-Men

Powers of X ve House of X ile X-Men dünyasını başarılı bir şekilde yeniden şekillendirmeye başlayan Jonathan Hickman, 16 Ekim‘de başlayacak X-Men serisini yazacak. Eserin çizimlerini ise X-Men’e aşina sanatçı Leinil Yu yapacak.

Joker: Killer Smile

Eisner ödüllü isimler Jeff Lemire ile çizer Andrea Sorrentino‘dan gelecek Joker: Killer Smile, Joker’in Arkham’da Lemire ve Sorrentino tarafından yaratılan karakter, akıl sağlığı uzmanı Ben Arnell ile birlikte geçirdiği terapi sürecini anlatacak. Yetişkin okuyuculara seslenecek eserin ilk sayısı 30 Ekim‘de.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s