Sonbaharın yerini kışa bırakacağı haftalarda başlayacak serilerin görsel dili, Kasım ayı gibi soğuk ve kasvetli olacak fakat yeni bir döneme girmenin verdiği heyecanı da yansıtacak.

X-Force

Jonathan Hickman’ın X-Men halkasına dahil olacak X-Force‘da klasik üyeler Wolverine, Beast, Jean Grey ve Domino bir araya gelecek. Benjamin Percy‘nin kaleme alacağı, Joshua Cassara‘nın çizeceği seri ikonik ekibi mutant dünyasının ‘CIA’yı konumuna oturtacak. İlk sayı 6 Kasım‘da.

B.B. Free

Marvel için kaleme aldığı ‘America’ adlı eseri ile ses getiren Gabby Rivera, evinin bodrumunda radyo programı yapan genç bir kızın baskıcı babasının elinden kurtularak, yaşadığı büyüleyici ve bir o kadar tehlikeli olan dünyayı keşfediş öyküsünü yazacak. 6 Kasım‘da başlayacak macerayı sanatçı Royal Dunlap çizecek.

New Mutants

Sevilen New Mutants takımını bir araya getirecek seri, ekibin uzayda kaybolan arkadaşlarını Starjammers ile birlikte arayışını konu edinecek. 6 Kasım‘da başlayacak seriyi Ed Brisson yazacak, Rod Reis çizecek.

Punisher of Soviet

The Boys dizisi ile yeniden adını duyduğumuz Garth Ennis, The Punisher yazmaya geri dönüyor. 13 Kasım‘da başlayacak seride Frank Castle, New York’ta Rus mafyasını kendisinden önce etkisiz hale getiren Valery Stepanovich’in peşine düşecek ve travmatik askerlik günlerine dönecek. Eserin çizimlerini Jacen Burrows yapacak.

Family Tree

Eisner ödüllü yazar Jeff Lemire‘ın kaleme alacağı seride 8 yaşındaki Loretta’nın dağılmış aile fertleri, ‘ağaca’ dönüşmeye başlayan Loretta’yı iyileştirecek ilacı bulmak için çaresiz bir şekilde kaos dolu ülkeyi karış karış dolaşacak. 13 Kasım’da başlayacak seriyi Phil Hester çizecek.

Question: Deaths of Vic Sage

Yıllardır Hub City’nin en tehlikeli yerlerine adaleti getirmeye çalışan, yanlışı doğrudan ayıran Vic Sage için kendi kişiliği dahil olmak üzere, tanıdığı ve inandığı her şey grileşirse ne olur? 20 Kasım‘da başlayacak, 3 sayıdan oluşacak mini-seride Jeff Lemire bu soruları cevaplayacak. Eserin sanat yönetimini ise Bill Sienkiewicz, Denys Cowan ve Chris Sotomayor yapacak.

Olympia

Boş zamanlarını çizgi roman okuyarak geçiren Elon’ın sakin hayatı, en sevdiği kahraman Olympia ve peşinden süreklediği karakterlerin renkli sayfalardan fırlaması üzerine altüst olur. İlk sayısı 20 Kasım‘da yayınlanacak stilize eseri Curt Pires & Tony Pris ikilisi yazacak, Alex Diotto çizecek.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s