Aralık ayında başlayacak çizgi romanlar, bu soğuk havalarda içinizi ısıtacak cümlesini görmeyi bekliyorsanız, hayal kırıklığına uğrayacaksınız. Bu ay üstümüze bol kan, dram, korku ve gizem atılacak.

The Butcher of Paris

Tarihin en ünlü seri katillerinden biri, insanları katlederek Paris’i kişisel avlanma alanına çevirir. Bu cinayetlerin farkına varan bir Fransız dedektif ise Nazi işgali altındaki şehirde katilin peşine düşer. Gerçek olaylardan esinlenerek uyarlanan çizgi roman serisini Stephanie Phillips yazıyor, Dean Kotz ise şekillendiriyor. İlk sayı 4 Aralık’ta.

Red Mother

Jeremy Haun‘ın kaleme alacağı Red Mother, eşini ve bir gözünü kaybeden Daisy McDonough’un hayata tutunma öyküsünü anlatacak. Psikolojik korku türünde olacak eserin çizimlerini Danny Luckert yapacak. İlk sayı 11 Aralık’ta.

Dying is Easy

11 Aralık’ta başlayacak Dying is Easy, Syd Homes adlı gözden düşmüş eski bir polisin şakalar çalarak ünlü bir komedyene dönüşünü ve rakip komedyenin ölümü sonucu üstüne atılan cinayet suçu sonrası altüst olan hayatını konu edinecek. Seriyi Joe Hill yazacak, Martin Simmonds çizecek.

Suicide Squad

Task Force X, geri dönüyor. Son dönemde DCeased ve X-Men: Red gibi başarılı çizgi romanları yazan Tom Taylor‘ın kaleme alacağı seride, Suicide Squad’ın ilk görevi Revolutionaries adlı terörist grup olacak. Birçok yeni karakterin dahil olacağı seride herkes birbirini sırtından bıçaklayacak. Bu anları ise Bruno Redondo resmedecek. İlk sayı 18 Aralık’ta.

Skulldigger + Skeleton Boy

Yazar Jeff Lemire’in ‘Frank Miller’a aşk mektubum’ olarak tanımladığı Skulldigger + Skeleton Boy, Black Hammer evrenindeki yozlaşmış şehir Spiral’da hapishaneden kaçan Grimjim ile onun peşine düşen Skeleton Boy’u anlatacak. Lemire’in özgün tarzını Sin City estetiği ile buluşturan seri, 6 sayıdan oluşacak ve 18 Aralık’ta başlayacak. Çizimler Tonci Zonjic’ten.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s