Strange Adventures

Tom King‘in ‘Silver Age’ dönemi eserlerine saygı duruşunda bulunacağı limitli seri, okuyucusunu Adam Strange’in gezegenler arasındaki macerasına ve karmaşık psikolojisine tanık edecek. Geçtiğimiz ay, 3 yıllık Batman dönemini geride bırakan ve Ava DuVernay ile birlikte New Gods filminin senaryosunu hazırlayan yazara ise usta sanatçılar Mitch Gerads ve Doc Shaner eşlik edecek. Hikaye 4 Mart‘ta başlayacak.

King of Nowhere

Ice Cream Man ile Eisner Ödülleri’ne aday gösterilen W. Maxwell Prince‘ın kaleme alacağı King of Nowhere, Nowhere adlı gizemli ve mutasyon geçirmiş canlıların olduğu kasabaya hafızasını kaybetmiş bir şekilde düşen Denis’in sürreal hikayesini anlatacak. Korku-gerilim türünde olacak seriyi Tyler Jenkins çizecek. İlk sayı 4 Mart‘ta.

Spider-Man Noir

Oscar ödüllü Into the Spider-Verse sonrası tekrar popüler hale gelen Spider-Man: Noir, 4 Mart‘ta başlayacak seride New York’un dışına çıkarak Nazi tokatlayacak! 5 sayıdan oluşacak eseri Margaret Stohl kaleme alacak, çizimler ise Juan Ferreyra’dan gelecek. Hikaye, Spider-Verse ve Spider-Geddon mini serileri ile bağlantı taşıyacak.

Cable

11 Mart‘ta başlayacak Cable serisi, genç Nathan Summers’ı Jonathan Hickman’ın X-Men serüvenine distopik gelecekten dahil edecek. Güncel olarak bir başka X-Men başlığı Marauders’ı kaleme alan Gerry Duggan seriyi yazacak, Phil Noto (Star Wars, Black Widow) resimlendirecek.

Judge Dredd: False Witness

Yeni bir macera ile geri dönen Dredd, ‘Adalet Akademisi’nden ayrılarak Mega City One zenginlerinin kuryeliğini yapan Mathias Lincoln’ün keşfettiği, şehrin düzenini yerle bir edecek komplonun peşine düşecek. Seriyi Eisner adaylığı bulunan Brandon Easton yazacak, yetenekli sanatçı Kei Zama ise çizecek. İlk sayı 25 Mart‘ta.

Hellboy & B.P.R.D.: The Seven Wives Club

Mike Mignola ve Adam Hughes geri dönüyor! ‘Hellboy: Krampusnacht’ sayısı ile Eisner kazanan ikili, hayalet avı başarısız geçen öğrenci ile onun yardımına gelen Hellboy’un terkedilmiş bir tıp okulundaki macerasını anlatacak. Tek atışlık sayı, 25 Mart‘ta yayınlanacak.

Transformers vs. Terminator

Skynet ile Cybertron karşı karşıya! 1984 yılına ışınlanan T-800, Autobotlar ile Decepticonlar arasındaki savaşın ortasında kalacak ve türünün geleceğini kurtarmaya çalışacak. Aksiyon dolu macera 25 Mart‘ta başlayacak.

Killing Red Sonja

Sonja the Red’in zalim bir imparator olan babasını yenerek Kraliçe olduğunu öğrenen Prens Cyril, babasının intikamını almak ve tahtı ele geçirmek için harekete geçer. 25 Mart‘ta başlayacak macerayı Mark Russell & Bryce Ingman kaleme alacak, Craig Rousseau çizecek.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s